Straipsnis portale Alfa.lt

Nedidelio, 38 kv. m., buto interjerą Vilniaus centre projektavusi dizainerė Jūratė Stasiūnaitė didžiausią dėmesį skyrė funkcionalumui bei erdvumo įspūdžiui sukurti.

Funkcionaliu minimalizmu interjero stilių vadinanti dizainerė sako, kad kurdama šiuos namus stengėsi išlaikyti vientisumą. Šį įspūdį sukurti padeda dominuojančios spalvos – balta ir pilka. Jas papildo akcentinė mėlyna, taip pat medienos tekstūra, veidrodžiai ir juodos spalvos detalės.

Straipsnis portale DELFI.LT

Įsigijus mažą būstą, tenka gerokai pasukti galvą, kaip jį jaukiai ir funkcionaliai įsirengti. Tokią užduotį sako gavusi ir interjero dizainerė Jūratė Stasiūnaitė. Pašnekovė dalinasi projekto nuotraukomis ir patarimais, kaip įsirengti mažą butą.

Straipsnis portale DELFI.LT

Nors atrodo, kad tradicinio suplanavimo naujos ar senos statybos buto įrengimas gali kelti iššūkių, kur kas daugiau galvos kelia negyvenamų patalpų remontas, kai jas norima paversti patogiu gyvenamuoju būstu. Būtent tokio projekto įgyvendinimo ėmėsi interjero dizainerė Jūratė Stasiūnaitė, kuri komercines patalpas ne tik pavertė gyvenamosiomis, bet ir turėjo užduotį tai padaryti turint minimalų biudžetą.

2021.03.24 Delfi TV laida Keturios sienos

This post is also available in: English