Projektuojamas butas naujos statybos name, 38 km2, esantis centrinėje Vilniaus dalyje, orientuotas gyventi vienam asmeniui arba porai. Vienas iš pagrindinių reikalavimų buvo, kad butas atrodytu kuo erdvesnis ir būtų maksimaliai funkcionalus.

Interjero stilistika galėtų būti apibūdinama kaip funkcionalus minimalizmas. Visi baldai buvo kruopščiai parinkti, atsižvelgiant į patalpos formą, dydį ir netgi apšvietimą. Kuriant interjerą stengtasi nesuskaidyti erdvių skirtingomis nuotaikomis, norėjosi visame interjere išlaikyti vientisumą. Bute trūksta natūralios šviesos, todėl dominuojančiomis spalvomis pasirinkta balta ir šviesiai pilka. Akcentinė spalva – mėlyna. Interjeras papildytas medienos tekstūra, veidrodžiais ir juodos spalvos detalėmis. Vienas pagrindinių tikslų buvo suprojektuoti šiam butui idealiai tinkančius baldus: tiek estetiniu, tiek funkciniu požiūriu. Didelis dėmesys buvo skirtas nestandartiniams sprendimams: jie padėjo sutaupyti vietos ir atskirti pagrindines zonas.

Prieškambaryje buvo suformuotos trys nišos, kuriose buvo įrengtos spintos, pasirinkta balta spalva tam, kad spintos per daug nekristų į akis ir dėl minimalistinio dizaino susilietų su sienomis. Viena iš prieškambaryje esančių drabužinių buvo skirta valymo priemonėms ir prietaisams sandėliuoti. Kitos dvi drabužiams susidėti.  Priešais drabužinę esantis didelis keturių dalių veidrodis suteikia prieškambariui dar daugiau erdvės.

Iš prieškambario galima patekti į vonios kambarį. Vonios kambaryje vyrauja šviesiai pilka ir balta spalvos. Baltos spalvos plytelės turi geometrinį raštą, kurį dar labiau padeda atskleisti veidrodis su LED apšvietimu. Vonios spintelės spalva buvo derinta prie pilkos plytelių spalvos. Spintelėje įmontuota skalbyklė/džiovyklė ir įrengtos lentynos daiktams susidėti.

Pagrindinėje namų erdvėje sutalpintos net keturios zonos – funkcionali L formos virtuvė, valgomojo/darbo zona, miegojimo ir jauki svetainė su patogia sofa. Virtuvė turėjo būti mažiau matoma, todėl ji įrengta toliau nuo poilsio zonos. Dekoratyvumo patalpai suteikia mėlynos spalvos ornamentuotas kilimas, kuris labai kontrastuoja švariame, minimalistiniame interjere. O Jaukumo – virtuvę nuo koridoriaus skirianti ąžuolo parketlentėmis dekoruota sienelė. Atsikartojantis grindų motyvas paslepia kolonos ir spintos sujungimo dalį. Šis dekoro elementas tapo patalpos akcentu. Tam, kad svetainė atrodytu dar erdvesnė nuspręsta miegamojo ir svetainės pertvara dekoruoti trijų dalių veidrodžiais, kurie kambariui suteikia be galo daug tūrio, veidrodžiai atspindi ne tik priešais esančią poilsio zoną , bet ir langus ir pro juos atsiveriantį vaizdą. Juodai dažyto metalo detalės: žurnalinis staliukas, kėdžių kojos, šviestuvai, kontrastingai išsiskiria iš aplinkos ir sudaro pusiausvyros įspūdį. Nedideliame bute pritaikyti funkciniai sprendimai padėjo išsaugoti erdvės pojūtį ir sukurti patogią gyventi aplinką. Vienas tokių sprendimų – beveik per visą sieną nusitęsiantis valgomojo stalas ir tuo pačiu televizoriaus spintelė.

Vienas iš pagrindinių reikalavimų, prieš įrenginėjant butą, buvo atskira miegojimo zona su dvigule lova. Išpildyti šį reikalavimą buvo nelengva užduotis, kadangi projektuoti buto interjerą pradėjau tik tada, kai butas jau buvo dalinai įrengtas. Buto viduje buvo išklotos parketlentės, suformuoti virtuvės įvadai ir išvedžiota santechnika. Statyti papildomų sienų galimybės nebuvo. Dėl šios priežasties buvo nuspręsta suprojektuoti atskirą konstrukciją – lovą su 160 cm čiužiniu, patalynės dėže ir siena iš galo ir abiejų šonų. Funkcionalumo šiam baldui suteikia konstrukcijos viduje įvesta elektra, sumontuoti šviestuvai ir jų valdymo sistema iš abiejų lovos pusių. Lovos galvūgalyje suprojektuota ir papildoma vieta smulkiems daiktams pasidėti.  Įspūdingiausias miegamosios erdvės akcentas profesionalaus dailininko piešinys. Šis sprendimas atsirado tam, kad miegamojo erdvė neatrodytų tuščia ir nuobodi. Jaukumo šiai zonai suteikia spalviškai prie paveikslo priderinta lovatiesė ir pagalvėlės pasiūtos iš tos pačios spalvos ir audinio kaip ir užuolaidos. Paveikslo motyvas atsikartoja svetainėje virš valgomojo/darbo stalo, taip apjungdamas šias dvi zonas ir išlaikydamas vientisumą interjere.