Projektuojamas būstas yra Vilniaus senamiestyje, 40 km2, 1938 metais tarpukario laikotarpiu pastatytame name. Butas orientuotas į trumpalaikę nuomą. Siekta sukurti šviesų, jaukų ir prabangiai atrodantį interjerą už minimalų biudžetą.

Interjero stilius moderni klasika su Provanso elementais. Butas yra pirmajame aukšte, tad jame trūksta natūralios šviesos. Dėl šios priežasties dominuojančiomis spalvomis pasirinkta balta ir šviesi kreminė. Akcentinė spalva – alyvinė. Prieš tai, dabartinio buto patalpose veikė balionų parduotuvė. Pagrindiniu iššūkiu tapo iš negyvenamos patalpos sukurti jaukią ir gyventi tinkamą aplinką.

Prieškambaryje buvo suformuota niša, kurioje buvo įrengta spinta, pasirinkta balta spalva. Šalia spintos iki lauko durų besitęsiantis veidrodis suteikia prieškambariui erdvės ir atspindi priešais esančią patalpą.

Iš prieškambario galima patekti į virtuvę sujungta su valgymo zona. Virtuvės baldams pasirinkta balta spalva ir šviesaus medžio stalviršis, kuris tuo pačiu atlieka ir vidaus palangės funkciją. Kontrastui sukurti pasirinkta juodos spalvos įmontuojama viryklė su dujine.  Valgomojo zonoje prabangos įspūdį padeda sukurti krištolinis šviestuvas. Iš virtuvės patenkame į vonios kambarį, kuriame vyrauja pilka ir balta spalvos.

Pagrindinė namų erdvė – prabangus miegamasis su didžiule lova ir alyvinės spalvos baldakimu. Jaukumo šiai zonai suteikia spalviškai priderintos pagalvėlės pasiūtos iš tos pačios spalvos ir audinio kaip ir užuolaidos, Provanso stiliaus fotelis ir merginos portretas. Sekančiame kambaryje įrengta erdvi drabužinė ir darbo zona.

This post is also available in: Lithuanian